V ZAWODY PŁYWACKIE z okazji DNIA DZIECKA

V ZAWODY PŁYWACKIE z okazji DNIA DZIECKA USTRONIE MORSKIE 04.06.2017

4 Czerwca 2017r. odbyły się zawody pływackie w Ustroniu Morskim z okazji Dnia Dziecka. Zawody odbyły się na basenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji HELIOS i jak co roku frekwencja wśród dzieci nie zawiodła. Głównym celem zawodów było uczczenie dnia Dziecka w oryginalny sposób – w rywalizacji pływackiej. Wszyscy uczestnicy rywalizowali na dystansie 25m i wszyscy byli zwycięzcami w tym dniu. Nasza drużyna wystąpiła w rekordowej obsadzie – 15 młodych zawodników z czego wiele pierwszy raz uczestniczyło w takich zawodach. Wszyscy spisali się na medal i to dosłownie. Podziękować tez należy rodzicom naszych zawodników, którzy dzielnie kibicowali i trwali w cierpliwości na rozdawanie nagród.