DECATHLON KINDER CUP TENIS 2018

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na turniej tenisowy  

                     DECATHLON Kinder CUP tenis 2018”.       

Turniej jest naturalnym etapem edukacji i sprawdzianu tenisowego dla dzieci uczących się gry w tenisa . Celem jest również  popularyzacja tenisowa wśród dzieci oraz zachęcenie nowych dzieci do rozpoczęcia systematycznej nauki i przygody tenisowej.                                                                                                             

Przewidziane są gry dla dzieci grających w kategoriach 8 do 10 lat. Dokładną kategorię wiekową i poziom gry – zgodny z założeniami programu Tenis 10 organizator ogłosi po zamknięciu listy startowej uczestników przed rozpoczęciem gier. Preferowana kategoria rozgrywek – POMARAŃCZOWA, piłka 50% wolniejsza, kort 18m/ 8,23m. Dopuszczalna kategoria rozgrywek (przy odpowiednim poziomie gry i zgodności uczestników) – ZIELONA, piłka 25% wolniejsza, cały kort.

Punktacja: 1 set do 4 gemów. Przy wyniku 3:3 tie break do 4 pkt (2 pkt przewagi);     

 

12.00 – przywitanie uczestników, omówienie turnieju, losowanie;

12.30 – rozpoczęcia gier

System gier zostanie ogłoszony po zamknieciu listy startowej i zależny będzie od ilości uczestników. Preferowany syetem - mieszany. 

                     Całość sportowej zabawy odbędzie się na zakrytym korcie tenisowym w hotelu Arka MedicalSpa  Kołobrzeg przy ul.Sułkowskiego 11 w Niedzielne popołudnie 18 Luty 2018r. w godzinach 12.00 – 16.00 (ostateczna godzina zakończenia może ulec zmianie- zależne od przebiegu gier i ilości uczestników).

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy w przypadku niewystarczajacej ilości chetnych uczestników.

Ilośc miejsc uczestników w rozgrywkach jest ograniczona z uwagi na dysponowanie jednym kortem tenisowym. Decyduje kolejność zgłoszeń emailowo lub sms telefonicznie:

      email:  kontakt@akademiasport.pl          tel. 696 154 907

Na każde dziecko czaka pamiątkowy dyplom i medal uczestnictwa, upominki sportowe DECATHLON a dla najlepszych puchary oraz vouchery na całodzienną bezpłatnąa zabawę w PARKU ROZRYWKI - POMERANIA FUN PARK;  

Zapisy przyjmowane są do dnia 17.02.2018r. godz. 15.00 w celu organizacyjnego przygotowania rozgrywek.