DECATHLON & HELIOS KINDER CUP TENIS 2018

            

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na otwarcie sezonu tenisowego na odkrytych kortach Centrum Sportu i Rekreacji HELIOS Ustronie Morskie.

           „DECATHLON & HELIOS Kinder CUP TENIS 2018”.       

Turniej jest naturalnym etapem edukacji i sprawdzianu tenisowego dla dzieci uczących się gry w tenisa . Celem jest również  popularyzacja tenisowa wśród dzieci oraz zachęcenie nowych dzieci do rozpoczęcia systematycznej nauki i przygody tenisowej. 

Przewidziane są zabawy i rywalizacje dla dzieci niegrających od 5 roku życia w formule zabawowej oraz rywalizacja dzieci, które już trenują.

Scenariusz turnieju przewiduje:                                                                                                

10.00 – przywitanie uczestników, omówienie turnieju

10.05 – 11.00 – zabawy tenisowe dla dzieci niegrających od 5 roku życia,

11.00 – 15.00 – równoległe gry dzieci w kategorii POMARAŃCZOWEJ i ZIELONEJ

           Kategoria POMARAŃCZOWA do 9 lat, piłka 50% wolniejsza, kort 18m/ 8,23m, 1 set do 4 gemów, 3/3 tie break;

           Kategoria ZIELONA do 10lat, piłka 25% wolniejsza, kort pełnowymiarowy, 2 krótkie sety do 4 gemów-pkt „no ad”, super tie break zamiast 3-seta;

Przy odpowiednim poziomie umiejętności gry uczestników organizator dopuszcza – za zgodą uczestników możliwość wzięcia udziału w grach dzieci starszych niż zakłada dana kategoria.

                  Całość zabawy odbędzie się na odkrytych kortach tenisowych  Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji HELIOS Ustronie Morskie ul. Polna 3 - Wtorek 1 Maja 2018roku w godzinach 10.00 do 15.00 (ostateczna godzina zakończenia może ulec zmianie- zależne od przebiegu gier i ilości uczestników).   Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub niewystarczającej ilości uczestników. Przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych zapasowy termin – 3 Maj 2018 rok, godz. 10.00 – 15.00.

Ilośc miejsc uczestników w rozgrywkach jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń emailowo lub sms telefonicznie:

      email:  kontakt@akademiasport.pl          tel. 696 154 907

Na każde dziecko czaka pamiątkowy dyplom i medal uczestnictwa, upominki sportowe DECATHLON a dla najlepszych puchary oraz vouchery na całodzienną  

zabawę w PARKU ROZRYWKI - POMERANIA FUN PARK;  

Wpisowe dla dzieci biorących udział w naszej zabawie wynosi 20.00zł.

Zapisy przyjmowane są do dnia 30.04.2018r. godz. 15.00 w celu organizacyjnego przygotowania rozgrywek.